Naše společnost se zabývá prodejem parfémů značek DOMiNICO DE CAYO a Cayo Guillermo, které jsou velmi delikátní záležitostí. Pro vonné oleje využíváme zahraniční trh, pro vývoj parfémů a designu obalového materiálu spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru v České republice. Na výběr vonných olejů, vývoj a celý proces při výrobě jsou kladeny vysoké nároky.

V naší nabídce naleznete jednotlivé parfémy na které je naše společnost náležitě pyšná a to nejen na výrobu samotného parfému ale také na kvalitu obalového materiálu. Dobře odvedená práce neni ,,jen'' o plynulém prolnutí všech obsažených vonných složek v parfému, ale i obalový materiál (flakon) si zaslouží patřičnou péči a mnohé o kvalitě napoví.

Jsme si vědomi stížené možnosti parfémy vyzkoušet a právě proto u nás vzorečky zasíláme k vyzkoušení zdarma po celé ČR.

Věříme, že naše společnost Perfumer s.r.o. uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na kvalitní parfém a najdete si mezi naší nabídkou, právě ten svůj.

 

 Značka DOMiNICO DE CAYO byla poprvé představena na konci roku 2015 společností Perfumer s. r. o., která se jako jediná prodejem této značky zabývá a je jejím výhradním prodejcem stejně tak jako značky Cayo Guillermo, která na trh uvedla první parfém v roce 2016.

 

DOMiNICO DE CAYO

jsou vyráběny výhradně jako parfémy (Parfum), nikoliv jako toaletní vody (EDT) nebo kolínkské vody (EDC) - ty u této značky nenajdete. Za každým parfémem stojí vysoké úsilí a péče, díky nimž se parfém stává jedinečným.

Vysoký důraz není kladen pouze na kvalitu parfémové kompozice, vysoké nároky jsou kladeny také na desigen. Není proto divu, že parfémy DOMiNOCO DE CAYO  jsou často označovány jako parfémy se smyslem pro detail a originalitu od vůně až po desigen. 

 Značka DOMiNICO DE CAYO se ubírá svým vytříbeným vkusem a nenechává se strhnout proudovými trendy.  Je svá, přesně taková, jaká je každá nezávislá žena.

 

Značka DOMiNICO DE CAYO je registrovanou  ochrannou známkou.

 

 

DOMiNICO DE CAYO

 

Cayo Guillermo

Značka Cayo Guillermo ma ve své nabídce  parfémy, které určují vlastní směr, jsou velmi jiskřivé, energické a nespoutané. Kladen je především důraz na osobitost

 Parfémy značky Cayo Guillermo se vyznačují nekompromisní volností ve volbě vonných esencí a zároveň udržují v každém flakonku jiskřivou energii, která je pro tuto značku specifická.

 

Stejně tak jako značka DOMiNICO DE CAYO i značka Cayo Guillermo je registrovanou ochrannou známkou.

 

Cayo Guillermo