Kontakt

+420 732 955 719

office@perfumer.cz

28. Pluku 914/45
100 00 Praha 10

 

Fakturační údaje

Perfumer s.r.o.

28. Pluku 914/45

100 00 Praha 10

IČ: 03400158 – Nejsme plátci DPH

Bankovní spojení: Číslo účtu: 266646482 / 0300

 

Společnost zapsána do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze , oddíl C, č.vložky 231112

Při zájmu spolupráci nás kontaktujte office@perfumer.cz

Často kladené dotazy

Vaší objednávku vyřídíme co nejdříve. Pokud objednáte do 9h dopoledne, objednávku odesíláme ještě týž den a dopravce Vám ji doručí následující pracovní den, maximálně však do 2 pracovních dnů. Podrobné informace o dopravě a dodání naleznete zde.

Po dokončení objednávky je každému zákazníkovi odeslán email o přijaté objednávce. Nepřišel-li Vám potvrzující email, kontaktujte nás pomocí emailu office@perfumer.cz

Objednávky přijaté do 9h dopoledne odesíláme ještě týž den a mělo by Vám být doručeno do 1-2 pracovních dnů od deslání objednávky. O převzetí objednávky a jejím průběhu doručování by Vás měl vybraný dopravce kontaktovat telefonicky nebo emailem. Pokud Vám nebyla objednávka doručena, informujte nás na email office@perfumer.cz

Při převzetí zboží od dopravce je nutné si balíček zkontrolovat. Je-li poškozený nepřebírejte jej nebo přímo před dopravcem rozbalte a zkontrolujte obsah. O poškození balíčku nebo zboží sepište s dopravcem příslušný formulář a zásilku nepřebírejte.

Není-li balíček viditelně poškozený a přesto má zboží nějaké vady, kontaktujte nás o reklamaci pomocí kontaktů office@perfumer.cz. Vaší reklamaci vyřídíme co nejdříve, nejpozději však do 30 dnů.

Nikdo si nepřeje kupovat vůni na slepo, pro jsme do naší nabídky zařadili vzorky/odstřiky jednotlivých vůní za symbolickou cenu s cenou za dopravu pro vzorky vůní. V případě, že se po vyzkoušení pro vůni rozhodnete a následně si ji u nás objednáte, ponížíme Vám objednávku o cenu vzorku.

Kontaktujte nás pomocí kontaktů uvedených v kontaktech